Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Padėkos


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis
2018-05-17

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” svečiavosi gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. Susitikimo metu fotografas supažindino senjorus su retomis paukščių ir įvairiomis gyvūnų rūšimis, balsais ir elgesio ypatybėmis, papasakojo apie jų stebėjimo ir fotografavimo specifiką bei pasidalino istorijomis iš savo asmeninės patirties. Po įdomių svečio pasakojimų ir parodytų nuotraukų senjorai neskubėjo skirstytis – turėjo klausimų fotografui, diskutavo ir dalinosi įspūdžiais.


Nuoširdžiai dėkojame Mariui Čepuliui už skirtą mums laiką, šiltą ir nuotaikingą bendravimą, suteiktas žinias bei parodytus gražius vaizdus.


Apsilankymas kino teatre ir smagi animacinio filmo „Pagrobta princesė“ peržiūra
2018-05-02

2018 m. balandžio 12 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro Antakalnio seniūnijoje dirbančios socialinės darbuotojos organizavo išvyką su vaikais ir jų tėvais į kino teatrą. Dėkojame UAB „Garsų pasaulio įrašai“ už padovanotus bilietus ir suteiktą vaikams galimybę pasižiūrėti nuotaikingą animaciją visai šeimai „Pagrobta princesė“, kuri sukėlė jiems ypatingai daug džiugių emocijų.

 


Senjorų dienos centras „Diemedis“ ir vaikų dienos centras „Bičiulis“ įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“
2018-04-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras „Diemedis“, bendradarbiaudamas su vaikų dienos centru „Bičiulis“, įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“. Senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojos džiaugiasi galėdamos pradžiuginti vaikus ir dovanojo vaikų dienos centro „Bičiulis“ lankytojams savo rankomis numegztas margaspalves, šiltas kojines.


Nuoširdžiai dėkojame mieloms senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojoms senjorėms už dalyvavimą socialinėje iniciatyvoje „Suteikime džiaugsmo vaikams“.


Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojai dalyvavo Vilniaus universiteto ekskursijoje
2018-04-04

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro “Atgaiva” grupė senjorų lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje pristatomoje parodoje “Už visą auksą brangesnė laisvė!“. Ekskursijos po parodą metu bibliotekos gidas aprodė dokumentus, nuotraukas, knygas, raštus, susijusius su Lietuvos valstybe bei papasakojo jų istoriją. Ši edukacinė išvyka ne tik praturtino žiniomis, bet ir paliko senjorams labai gerus įspūdžius. Dėkojame Vilniaus universitetui už galimybę apsilankyti parodoje ir gidui už mums skirtą laiką, įdomius istorinius faktus bei nuoširdų ir šiltą bendravimą.

 


Vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai dalyvavo slidinėjimo pamokoje
2018-03-07

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai šių m. kovo 2 d. dalyvavo slidinėjimo pamokoje, kurią padovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriu „Rimi Lietuva“. Renginio metu vaikai susitiko su garsiais Lietuvos biatlonininkais Roku Suslavičiumi ir olimpiečiu Tomu Kaukėnu, taip pat kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais dailininkais broliais Algirdu ir Remigijumi Gataveckais. Visiems mūsų vaikams tai buvo pirmoji pažintis su slidėmis ir galime pasidžiaugti, jog visi vaikai išmoko čiuožti.


Nuoširdžiai dėkojame žiemos pramogų parko „Liepkalnis“ instruktorėms Evelinoms, išmokiusioms „Bičiulio“ lankytojus slidinėti bei renginio organizatoriams už nepakartojamus įspūdžius.


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ vyko Kazio Bradūno ir Lietuvos 100-mečiui skirtas renginys
2018-01-18

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko lietuvių poeto, publicisto, kultūros veikėjo Kazio Bradūno 100-čio minėjimui skirtas renginys. Renginyje su savo koncertine programa pasirodė folkloro ansamblis „Dijūta“ (vadovė Rūta Žarskienė) ir poeto K. Bradūno dukra Elena Bradūnaitė-Aglinskienė. Koncerto metu skambėjo minėto poeto jaunystėje pamėgtos literatūrinės dainos, giesmės, instrumentiniu pritarimu išdailinti romansai. Susirinkusieji dienos centro lankytojai galėjo ne tik pasiklausyti gražių dainų ir išgirsti įdomių pasakojimų apie K. Bradūno gyvenimo akimirkas ir namuose gyvavusias dainas iš jo paties dukros Elenos lūpų, bet ir patys padeklamuoti minimo poeto eiles.


Nuoširdžiai dėkojame ansambliui „Dijūta“ ir Elenai Bradūnaitei-Aglinskienei  už nuostabų renginį, kuris tapo dienos centrui pirmu žingsniu minint Lietuvos Šimtmetį.


PADĖKA Vilniaus Rotaract klubo kolektyvui
2018-01-08

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja Vilniaus Rotaract klubo kolektyvui, kuris 2017 m. gruodžio mėnesį organizavo tęstinį socialinį projektą, skirtą vienišiems senyvo amžiaus socialinių paslaugų namuose gavėjams „Šimtas šypsenų daugiau“.

 

Dėkojame, kad praskaidrinote seneliams Šv. Kalėdų šventę, padovanodami jiems ne tik kasdienius maisto produktus, skanėstus ir būtiniausius daiktus, bet ir šiltas šypsenas.


 

Senjorų dienos centre „Atgaiva“ šventinis Naujųjų metų renginys
2018-01-05

2018-01-04 Senjorų dienos centre „Atgaiva“ į šventinį Naujųjų metų renginį susirinko gausus būrys lankytojų. Senjorus sveikino atvykę Garbingi svečiai: Lietuvos ūkio ministras, Seimo narys V. Sinkevičius,  Seimo narys A. Sysas ir Šeškinės seniūnas S. Poškus. Šventinio renginio metu skambėjo nuotaikingos dienos centro ansamblio „ATGAIVA“ dainos bei poezija. VšĮ dienos centro “Išminties erdvės” vaikai dovanojo gražų, dainingą pasirodymą, už kurį buvo apdovanoti saldžiomis rėmėjų dovanėlėmis. Senjorams buvo įteikti l/d “Gelvonėlis” rankų darbo angeliukai ir kitų rėmėjų dovanos. Šventės pabaigoje senjorai vaišinosi darbuotojų keptais pyragais bei arbata.«  1  2  »

Svetainės medis