Vilniečiai dėl tikslinės paramos gali kreiptis užpildydami ŠIĄ FORMĄ.

Padėkos


Senjorų dienos centre “Atgaiva” - „Derliaus šventė“
2018-09-20

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko renginys „Derliaus šventė“. Renginio metu veikė lankytojų užaugintų rudens gerybių kompozicijų paroda. Senjorai taip pat aktyviai įsitraukė į viktoriną, kur puikiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, sprendė užduotis ir minė mįsles. Visiems viktorinos dalyviams įteiktos simbolinės rėmėjų dovanėlės, o parodos nugalėtojams - kvietimai į „Keistuolių teatro“ spektaklį „12 naktis“.


Nuoširdžiai dėkojame „Keistuolių teatrui“ už suteiktą paramą ir senjorams už įdėtą triūsą, auginant ir ruošiant rudenines gėrybes renginio parodai.


PADĖKA Žaislų muziejaus įsteigėjams
2018-09-17

Šių metų rugsėjo 12 d. Naujosios Vilnios seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai apsilankė Žaislų muziejuje, įsikūrusiame Šiltadaržio g. 2, Vilniuje. Vaikus pasitiko ekskursijos gidas, kuris ne tik juos supažindino, bet ir kartu žaidė su viduramžių laikus menančiais žaislais: šiaudinėmis bei iš siūlų pagamintomis lėlytėmis, iš gyvulių kaulų pagamintais kauliukais. Muziejaus gidas aprodė bei smagiai papasakojo iš ko ir kaip buvo gaminami žaislai, vaikai turėjo galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais.


Nuoširdžiai dėkojame Žaislų muziejaus įsteigėjams Indrei Jovaišaitei-Blaževičienei ir dr. Povilui Blaževičiui, muziejaus gidui už žaidimus bei smagius pasakojimus, už vaikų džiugias emocijas bei suteiktą galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais. Po ekskursijos vaikai dar ilgai dalinosi smagiais įspūdžiais tarpusavyje ir su tėveliais. Dėkojame už Jūsų dideles širdis.


 

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Vaikų dienos centrai dalyvavo renginyje kartu su Lietuvos kariuomenės atstovais
2018-07-13

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai dalyvavo sportinio-kariško tipo renginyje, kuris vyko Vilniaus Sapiegų rūmų parke. Renginio metu vaikai sužinojo įdomios informacijos apie kariuomenės veiklą, rungtyniavo bei varžėsi tarpusavyje dalyvaudami smagiose, fizinius įgūdžius lavinančiose estafetėse, turėjo galimybę pašaudyti į taikinius iš tikrų ginklų. Renginio pabaigoje vaikų laukė prizai bei vaišės.


Norėtume nuoširdžiai padėkoti Vilniaus karo prievolės centrui bei Lietuvos kariuomenės atstovams, kurių dėka, vaikai puikiai praleido laiką gamtoje bei patyrė įsimintinų akimirkų.

 


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis
2018-05-17

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” svečiavosi gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. Susitikimo metu fotografas supažindino senjorus su retomis paukščių ir įvairiomis gyvūnų rūšimis, balsais ir elgesio ypatybėmis, papasakojo apie jų stebėjimo ir fotografavimo specifiką bei pasidalino istorijomis iš savo asmeninės patirties. Po įdomių svečio pasakojimų ir parodytų nuotraukų senjorai neskubėjo skirstytis – turėjo klausimų fotografui, diskutavo ir dalinosi įspūdžiais.


Nuoširdžiai dėkojame Mariui Čepuliui už skirtą mums laiką, šiltą ir nuotaikingą bendravimą, suteiktas žinias bei parodytus gražius vaizdus.


Apsilankymas kino teatre ir smagi animacinio filmo „Pagrobta princesė“ peržiūra
2018-05-02

2018 m. balandžio 12 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro Antakalnio seniūnijoje dirbančios socialinės darbuotojos organizavo išvyką su vaikais ir jų tėvais į kino teatrą. Dėkojame UAB „Garsų pasaulio įrašai“ už padovanotus bilietus ir suteiktą vaikams galimybę pasižiūrėti nuotaikingą animaciją visai šeimai „Pagrobta princesė“, kuri sukėlė jiems ypatingai daug džiugių emocijų.

 


Senjorų dienos centras „Diemedis“ ir vaikų dienos centras „Bičiulis“ įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“
2018-04-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras „Diemedis“, bendradarbiaudamas su vaikų dienos centru „Bičiulis“, įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“. Senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojos džiaugiasi galėdamos pradžiuginti vaikus ir dovanojo vaikų dienos centro „Bičiulis“ lankytojams savo rankomis numegztas margaspalves, šiltas kojines.


Nuoširdžiai dėkojame mieloms senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojoms senjorėms už dalyvavimą socialinėje iniciatyvoje „Suteikime džiaugsmo vaikams“.


Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojai dalyvavo Vilniaus universiteto ekskursijoje
2018-04-04

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro “Atgaiva” grupė senjorų lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje pristatomoje parodoje “Už visą auksą brangesnė laisvė!“. Ekskursijos po parodą metu bibliotekos gidas aprodė dokumentus, nuotraukas, knygas, raštus, susijusius su Lietuvos valstybe bei papasakojo jų istoriją. Ši edukacinė išvyka ne tik praturtino žiniomis, bet ir paliko senjorams labai gerus įspūdžius. Dėkojame Vilniaus universitetui už galimybę apsilankyti parodoje ir gidui už mums skirtą laiką, įdomius istorinius faktus bei nuoširdų ir šiltą bendravimą.

 


Vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai dalyvavo slidinėjimo pamokoje
2018-03-07

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai šių m. kovo 2 d. dalyvavo slidinėjimo pamokoje, kurią padovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriu „Rimi Lietuva“. Renginio metu vaikai susitiko su garsiais Lietuvos biatlonininkais Roku Suslavičiumi ir olimpiečiu Tomu Kaukėnu, taip pat kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais dailininkais broliais Algirdu ir Remigijumi Gataveckais. Visiems mūsų vaikams tai buvo pirmoji pažintis su slidėmis ir galime pasidžiaugti, jog visi vaikai išmoko čiuožti.


Nuoširdžiai dėkojame žiemos pramogų parko „Liepkalnis“ instruktorėms Evelinoms, išmokiusioms „Bičiulio“ lankytojus slidinėti bei renginio organizatoriams už nepakartojamus įspūdžius.


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ vyko Kazio Bradūno ir Lietuvos 100-mečiui skirtas renginys
2018-01-18

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko lietuvių poeto, publicisto, kultūros veikėjo Kazio Bradūno 100-čio minėjimui skirtas renginys. Renginyje su savo koncertine programa pasirodė folkloro ansamblis „Dijūta“ (vadovė Rūta Žarskienė) ir poeto K. Bradūno dukra Elena Bradūnaitė-Aglinskienė. Koncerto metu skambėjo minėto poeto jaunystėje pamėgtos literatūrinės dainos, giesmės, instrumentiniu pritarimu išdailinti romansai. Susirinkusieji dienos centro lankytojai galėjo ne tik pasiklausyti gražių dainų ir išgirsti įdomių pasakojimų apie K. Bradūno gyvenimo akimirkas ir namuose gyvavusias dainas iš jo paties dukros Elenos lūpų, bet ir patys padeklamuoti minimo poeto eiles.


Nuoširdžiai dėkojame ansambliui „Dijūta“ ir Elenai Bradūnaitei-Aglinskienei  už nuostabų renginį, kuris tapo dienos centrui pirmu žingsniu minint Lietuvos Šimtmetį.


PADĖKA Vilniaus Rotaract klubo kolektyvui
2018-01-08

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja Vilniaus Rotaract klubo kolektyvui, kuris 2017 m. gruodžio mėnesį organizavo tęstinį socialinį projektą, skirtą vienišiems senyvo amžiaus socialinių paslaugų namuose gavėjams „Šimtas šypsenų daugiau“.

 

Dėkojame, kad praskaidrinote seneliams Šv. Kalėdų šventę, padovanodami jiems ne tik kasdienius maisto produktus, skanėstus ir būtiniausius daiktus, bet ir šiltas šypsenas.


 

«  1  2  3  »

Svetainės medis