Naujienos


Žolininko paskaita Senjorų dienos centre „Atgaiva“
2018-12-07

Bendradarbiaujant su Vilniaus visuomenės sveikatos biuru, Vilniaus miesto socialinės paramos centro Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi žolininkas Marius Lasinskas, kuris skaitė paskaitą: „Apie tikrąsias ligų priežastis. Kada gali ir kada negali padėti vien tik vaistažolės“. Paskaitos metu žolininkas papasakojo apie žinomų augalų gydomąsias savybes, vaizdžiai supažindino dalyvius su mažiau žinomomis vaistažolių rūšimis ir jų veikliosiomis medžiagomis, pasidalino receptais, padedančiais kovoti su peršalimo ligomis, nemiga ir kitais negalavimais. Po paskaitos dalyviai neskubėjo skirstytis – turėjo žolininkui klausimų, prašė patarimų.


Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus visuomenės sveikatos biurui ir žolininkui Mariui Lasinskui už mums skirtą laiką bei įdomią paskaitą.


Paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo dalinimo grafikas
2018-11-15


Informuojame, kad Vilniaus m. gyventojai, pateikę prašymus paramai maisto produktais gauti, maisto produktus gali atsiimti vadovaujantis pateiktu grafiku.

 

Vėluojantiems maisto paketai dalinami bus gruodžio 15,16 d. 10-16 val., ir gruodžio 17-18 d. 16-19val. Maisto banko patalpose, įėjimas pro vartus Panerių g. 37 (kieme sukti kairėn). 


Kitu laiku ar kitoje vietoje paramos maistu paketai savo dalinimo punkte neatsiėmusiems teikiama nebus – atsiprašome už nepatogumus.


 

PADĖKA
2018-11-08

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB „Media bitės ir šios įmonės reklamos projektų vadovei gerb. Irenai Baranauskienei, geranoriškai sutikusiai pasidalinti periodiniais žurnalais su socialines paslaugas namuose gaunančiais vilniečiais. 


Žurnalų dėka socialinių paslaugų namuose gavėjai
susipažįsta su aktualiais Lietuvos ir užsienio įvykiais bei naujienomis, žiniomis apie renginius, koncertus, šventes, žurnalai praskaidrina senyvo amžiaus ir negalią turinčių  žmonių nuotaiką, puoselėja bendrumą, skatina integraciją.  


 

Išvykų bei renginių savaitė Vaikų dienos centre „Bičiulis“
2018-11-05

Vaikų dienos centre „Bičiulis“ nuo spalio 29 d. iki lapkričio 2 d. buvo organizuojama išvykų bei renginių savaitė, kurios metu dienos centre sulaukėme įvairių svečių, vyko šventinis Helovyno renginys, vaikai apsilankė „Iliuzijų“ muziejuje, „Lietuvos ryto“ televizijoje bei svečiavosi VšĮ „Mano šeimos akademijoje“. Ekskursijų metu vaikai praplėtė savo akiratį, iš arčiau galėjo patyrinėti muziejaus eksponatus, susipažino su televizijos užkulisiais bei naujais-žinomais žmonėmis, dalyvavo prevenciniuose užsiėmimuose ir gavo nuostabių dovanėlių.


Labai norime padėkoti šioms organizacijoms už suteiktas nemokamas edukacijas ir renginius.


Projekte „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ per metus dalyvavo 2850 asmenų
2018-11-05

2017 metais sostinėje pradėtas vykdyti projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“. Jis yra skirtas šeimoms, patiriančioms įvairias sudėtingas situacijas kasdienėje aplinkoje. Projekte dirbantys specialistai siekia padėti šeimoms įveikti sunkumus ir kurti pozityvią šeimos raidą. Skaičiuojama, kad per metus projekto veiklose sudalyvavo net 2850 asmenų.

PADĖKA
2018-10-31

 

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB „Diena Media News“, sutikusiai periodiškai pasidalinti spaudiniais su socialines paslaugas namuose gaunančiais vilniečiais.


Spaudiniai praskaidrina senyvo amžiaus ir negalią turinčių  žmonių nuotaiką, supažindina su aktualiomis naujienomis
, skatina bendrystę.


 

 

PADĖKA
2018-10-22

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva” vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie renginio: Šeškinės seniūnui Svajūnui Poškui, Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos renesanso šokių kolektyvui „Arcus“ ir jo vadovei Daivai Bagdonienei, dienos centro ansambliui „Atgaiva“ ir jo vadovei Julijai Kovalenko, lietuviškos kosmetikos įmonei „Manilla“ ir Lietuvos bankui už įteiktas dovanėles senjorams.Mielas vilnieti!!!!
2018-10-05

Ar žinai, kad gali pretenduoti į 78,85 Eur (1 asm. per mėn.) būsto nuomos mokesčių dalies kompensaciją? 


JEI TU:

 • ne trumpesniam nei vienerių metų terminui išsinuomojai Vilniuje (išskyrus savivaldybės) būstą.
 • įregistravai nuomos sutartį nekilnojamojo turto registre;
 • savo gyvenamąją vietą esi deklaravęs Vilniaus mieste arba esi įtrauktas į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą Vilniaus mieste;
 • tavo pajamos ir turtas neviršija šių dydžių:

1 asmens be šeimos grynosios metinės pajamos – 38 VRP (4 636 Eur) ir turtas – 93 VRP (11 346 Eur); 

2 ar 3 asmenų šeimos grynosios metinės pajamos – 76 VRP (9 272 Eur) ir turtas – 168 VRP (20 496 Eur); 

4 ar daugiau asmenų šeimos grynosios metinės pajamos vienam asmeniui – 22 VRP (2 684 Eur) ir turtas vienam asmeniui – 75 VRP (9 150 Eur);

 • neturi būsto arba jis yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų, arba nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise turimo būsto naudingasis plotas, tenkantis vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis kaip 10 kvadratinių metrų arba 14 kvadratinių metrų, jeigu šeimoje yra neįgalusis arba asmuo, sergantis lėtinės ligos, įrašytos į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintą sąrašą, sunkia forma;
 • esi deklaravęs savo (šeimos) turtą (įskaitant gautas pajamas) VMI, pateikiant FR0001 deklaraciją.

 

ATVYK į SĮ „Vilniaus miesto būstas“, Švitrigailos g. 7 ir pateik:

 1. Prašymą (gauti nuomos mokesčio kompensaciją ir/arba įrašyti į laukiančių socialinio būsto sąrašą); 
 2. Būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos sutartį sudarytą ne trumpiau kaip vieniems metams pagal Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse nustatytas sąlygas ir įregistruotą Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registre (sutartyje turite nurodyti visus šeimos narius, kurie yra įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą). Nuomojamo būsto naudingasis plotas, tenkantis vienam asmeniui ar šeimos nariui, negali būti mažesnis kaip 8 kv. m;
 3. Visų šeimos narių asmens dokumentų kopijas;
 4. Informaciją apie duomenų pasikeitimą (jeigu duomenys keitėsi dėl šeiminės padėties: santuokos, ištuokos, mirties liudijimo kopijos, duomenys apie 18 metų sulaukusius vaikus (įvaikius), priskiriamus prie šeimos narių pagal Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme nurodytą šeimos sąvoką;
 5. Metinę gyventojo (šeimos) turto (įskaitant gautas pajamas) deklaraciją (deklaracijos forma FR0001), teikiamą iki kiekvienų metų gegužės 1 d;
 6. Visų pilnamečių šeimos narių sutikimus dėl duomenų tikrinimo;
 7. Jeigu prašymą ir dokumentus teikia įgaliotas asmuo – įgaliojimą ir įgaliotojo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 8. Banko atsiskaitomosios sąskaitos rekvizitus.

Tel. pasiteiravimui (8 5) 250 0759; (8 5) 250 0760; (8 5) 277 9090.


Senjorų dienos centre “Atgaiva” - „Derliaus šventė“
2018-09-20

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko renginys „Derliaus šventė“. Renginio metu veikė lankytojų užaugintų rudens gerybių kompozicijų paroda. Senjorai taip pat aktyviai įsitraukė į viktoriną, kur puikiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, sprendė užduotis ir minė mįsles. Visiems viktorinos dalyviams įteiktos simbolinės rėmėjų dovanėlės, o parodos nugalėtojams - kvietimai į „Keistuolių teatro“ spektaklį „12 naktis“.


Nuoširdžiai dėkojame „Keistuolių teatrui“ už suteiktą paramą ir senjorams už įdėtą triūsą, auginant ir ruošiant rudenines gėrybes renginio parodai.


PADĖKA
2018-09-17

Šių metų rugsėjo 12 d. Naujosios Vilnios seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai apsilankė Žaislų muziejuje, įsikūrusiame Šiltadaržio g. 2, Vilniuje. Vaikus pasitiko ekskursijos gidas, kuris ne tik juos supažindino, bet ir kartu žaidė su viduramžių laikus menančiais žaislais: šiaudinėmis bei iš siūlų pagamintomis lėlytėmis, iš gyvulių kaulų pagamintais kauliukais. Muziejaus gidas aprodė bei smagiai papasakojo iš ko ir kaip buvo gaminami žaislai, vaikai turėjo galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais.


Nuoširdžiai dėkojame Žaislų muziejaus įsteigėjams Indrei Jovaišaitei-Blaževičienei ir dr. Povilui Blaževičiui, muziejaus gidui už žaidimus bei smagius pasakojimus, už vaikų džiugias emocijas bei suteiktą galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais. Po ekskursijos vaikai dar ilgai dalinosi smagiais įspūdžiais tarpusavyje ir su tėveliais. Dėkojame už Jūsų dideles širdis.


 

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »