Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Padėka Lazerių arenai
2016-10-28

Dėkojame Lazerių arenos vadovui Daliui Pupeliui, suteikusiam galimybę Grigiškių seniūnijos šeimų vaikams išbandyti savo jėgas strateginiame žaidime. Taip pat reiškiame padėką Lazerių arenos instruktorei Ramintai Petrovičevai, kuri prisidėjo prie vaikų smagaus žaidimo ir įdomaus laisvalaikio praleidimo.

 


 

Senjorų dienos centras „Diemedis“ ir Europos informacijos centras paminėjo 5-ių metų draugystės sukaktį
2016-10-11

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai senjorai spalio 6 dieną lankėsi Europos Parlamento informacijos biuro ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Europos informacijos centre. Dienos centro lankytojus pasveikino Europos informacijos centro vadovė Aneta Stankevičienė, džiaugdamasi, kad jau penkerius metus Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai senjorai gilina žinias apie Europos Sąjungą, kiekvienais metais atvykdami į susitikimus-paskaitas Europos namuose. Šį kartą susitikimo tema buvo Europos Sąjungos aktualijos, kurias pristatė Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje politikos analitikas Justas Klimavičius. Nuoširdžiai dėkojame Europos informacijos centro vadovei Anetai Stankevičienei už nuolatinį rūpestį vyresnio amžiaus žmonių švietimu Europos Sąjungos temomis.   

 


 

Socialinių darbuotojų apdovanojimai
2016-10-11

Atminimo ženklais „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“ apdovanotos Vilniaus miesto socialinės paramos centro darbuotojos – Socialinių paslaugų namuose skyriaus vedėja Vilija Puodžiuvienė ir Socialinio darbo skyriaus vyresnioji socialinio darbo organizatorė Ona Pampikienė.

http://www.vilnius.lt/index.php?1645597776


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ minėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena
2016-10-07

2016-10-06 senjorų dienos centre „Atgaiva“ susirinko gausus būrys pagyvenusių žmonių. Kaip ir kasmet jie buvo kviečiami į tradicinį renginį, skirtą paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Susirinkusius senjorus sveikino Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos lėlių teatro „Šeškiukai“ vaikai senjorams dovanoję linksmą spektaklį „Trys paršiukai“. Skambėjo nuotaikingos dienos centro ansamblio dainos bei poezija. Šventės pabaigoje senjorams buvo įteiktos dovanėlės, gautos iš rėmėjų. Senjorai vaišinosi darbuotojų keptais pyragais bei arbata, skambant akordeono muzikai bendravo ir šoko. 


Edukacinė ekskursija Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“
2016-09-30

2016 m. rugsėjo 28 d., bendradarbiaujant su Antakalnio bendruomene, Vilniaus m. socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Labirintai“ lankytojai vyko į edukacinę ekskursiją Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“, Trakų raj. Šioje mokykloje jaunuoliai gali rinktis mokytis vieną iš 6 specialybių: dailidės, baldžiaus, stogdengio, virėjo, konditerio ir aplinkotvarkos darbuotojo.


Ekskursijos metu vaikai ir jaunuoliai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurios
padėjo pažinti naujas specialybes, per praktiką suprasti, ar jos būtų įdomios ateityje galvojant apie savo profesijos pasirinkimą ir integraciją į darbo rinką. Padėka „UNO Park Vilnius“
2016-09-28

Nuoširdžiai dėkojame „UNO Park Vilnius“ vadovui Donatui Lukauskui, suteikusiam galimybę Verkių seniūnijos nepasiturinčių šeimų vaikams išbandyti savo jėgas ir drąsą parko trasose. Taip pat esame dėkingi šio parko darbuotojai Vitai Savickaitei ir visiems komandos nariams, kurių dėka vaikai patyrė naujų įspūdžių, džiaugsmingų nuotykių.
 

Vilniaus socialinis darbuotojas 2016
2016-09-19

Rugsėjo 15 d. įvyko Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos Vilniaus skyriaus narių sąskrydis, skirtas paminėti artėjančią Socialinio darbuotojo dieną. Ta proga buvo renkamas „Vilniaus socialinis darbuotojas 2016“. Iš 15-os pretendentų geriausio šių metų Vilniaus socialinio darbuotojo vardas ir apdovanojimas atiteko BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyriaus vyriausiajai socialinei darbuotojai Lucijai Luzginovai. 


PADĖKA ,,DINO PARKAS OZAS“
2016-09-15

Nuoširdžiai dėkojame ,,Dino parkas Ozas“ administracijai ir darbuotojams už suteiktą galimybę Šnipiškių seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams nemokamai apsilankyti parke ir pasisemti neišdildomų įspūdžių, apžiūrint eksponatus bei smagiai pašėlti įrengtose žaidimų aikštelėse. 


 

KVIEČIAME DALYVAUTI APKLAUSOJE
2016-09-08

Tėvų vaidmuo vaikų alkoholio, tabako ir narkotikų vartojimo prevencijoje labai svarbus, todėl siekiant išsiaiškinti, kokios informacijos ir įgūdžių trūksta tėvams, auginantiems mokyklinio amžiaus vaikus, kokiose veiklose, galinčiose suteikti daugiau žinių ir įgūdžių, jie norėtų dalyvauti, kiek jie bendrauja su savo vaikais apie alkoholio, tabako, narkotikų ir kt. medžiagų keliamą žalą, kiek tėvams skirta informacija juos pasiekia, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas šiemet vykdo mokinių tėvų apklausą. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti apklausoje, kurią rasite paspaudę šią nuorodą: http://ntakd.lrv.lt/lt/apklausos/mokiniu-tevu-apklausa

 

Taipogi raginame susipažinti su informaciniu leidiniu tėvams apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“: http://ntakd.lrv.lt/lt/prevencija/psichoaktyviuju-medziagu-vartojimo-prevencijos-kampanijos.


 

Išvyka į „Kukurūzų labirintą“
2016-08-29

2016 m. rugpjūčio 24 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras „Bičiulis“  apsilankė „Kukurūzų labirinte“. „Kukurūzų labirintas“ įsikūręs kelio Vilnius – Trakai 16 kilometre, šalia „Pakelės svetainės”. Jo dydis – 2,7 ha, o bendras takelių ilgis – 3 km. Šiais metais labirintas išraižytas  Motociklininko silueto pavidalu. Prieš pradedant keliauti kukurūzų labirintu, dalyvius pasitiko vadovė, kuri paaiškino, kaip rasti teisingą kelią ir nepasiklysti painiajame labirinte. Vaikai puikiai orientavosi erdvėje ir saugiai rado išėjimą. Radus sėkmingą kelią, vaikų laukė ir kitos pramogos: ančiukų lenktynės, lobio ieškojimas kukurūzuose, vamzdinės supynės, tranzitas per šiaudų bedugnę, gravitacinis nusileidimo vamzdis, vaikai išmėgino burbuolių gliaudyklę ir kt. Visiems dalyviams ši išvyka suteikė daug potyrių ir gerų emocijų.


Už nuostabią kelionę labirintu ir kitas pramogas vaikams nuoširdžiai dėkojame „Kukurūzų labirinto“ įkūrėjui Sauliui Kaminskui. 


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis