Naujienos

Informacija dėl paramos maisto produktais ir asmens higienos prekėmis 2022 metams

2021 12 07

Informuojame, kad paramos iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo gavėjams, kuriems 2021 metams buvo skirta ši parama, nereikės teikti atskiro prašymo dėl paramos 2022 metams skyrimo. Siekiant maksimaliai mažinti tiesioginius kontaktus bei išvengti didelių paramos gavėjų srautų, paramos maisto produktais ir asmens higienos prekėmis gavėjų prašymų galiojimo terminas bei skirta parama bus pratęsta iki 2022-12-31. Pratęsiant šios paramos galiojimą, asmens (šeimos narių) pajamos nebus vertinamos.

Asmenims, kurių prašymai buvo pateikti 2020 metais ir jau kartą buvo pratęsti, nereikės teikti atskiro prašymo dėl paramos 2022 metams skyrimo, tačiau asmens (šeimos narių) pajamos bus pervertinamos. Informuojame, kad dėl pajamų vertinimo su pareiškėjais, kurie buvo teikę prašymus 2020 metais, kuo skubiau, bet ne vėliau kaip iki 2021-12-31, susisieks socialiniai darbuotojai. Jei turite klausimų, galite kreiptis pagal faktinę gyvenamąją vietą į socialinius darbuotojus žemiau nurodytais kontaktais.

Nauji klientai prašymus Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramai gauti 2022 metams gali teikti nuo šių metų gruodžio 1 d. pasirinktu nuotoliniu būdu – telefonu ar elektroniniu paštu. Darbuotojų kontaktai pasiteirauti: https://www.spcentras.lt/kontaktai/socialinio-darbo-skyrius-seniunijose/ .

Primename, kad ateinančiais metais prieš kiekvieną dalinimą Labdaros ir paramos fondas ,,Maisto bankas“ atsiųs priminimą sms žinute į Jūsų nurodytą telefono numerį apie dalinimo laiką ir vietą.


Informacija atnaujinta 2021-12-07