Renginiai

Senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje išleistos knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatyme

2019 03 12

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai vasario 22 d. kartu su kitų organizacijų atstovais dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatyme, kuris vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniaus knygų mugės metu.

Knygoje papasakota penkiolika trumpų istorijų apie žmones, kurių darbo daug kas nepastebi ir nesusimąsto, koks jis svarbus. Nuo matuojančių bakterijų tyrimo iki antram gyvenimui prikeliamų dėvėtų drabužių ir kt. Knygos pristatyme diskutuota, kas telpa į sąvoką „saugumas“ ir kodėl ji yra tokia aktuali šiandien, kaip suprantame Europą, Europos Sąjungą ir iš kokių mažų ir didelių dalykų ji susideda.  

Diskusijoje dalyvavo Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, Gintarė Skuodytė, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ užsieniečių integracijos programos vadovė, Dovydas Mazaliauskas, Vilniaus teritorinės muitinės Mobiliosios grupės posto vyr. inspektorius. Renginį moderavo rašytojas Aidas Puklevičius. 

Po renginio Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius pasidalino įdomiomis įžvalgomis, nusifotografavo bendroje nuotraukoje su dienos centro lankytojais ir pasirašė senjorų dienos centrui „Diemedis“ bei jo lankytojams dovanotose knygose.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje nuotraukos.


Informacija atnaujinta 2020-07-27