Naujienos

Kontaktiniu būdu klientai bus aptarnaujami tik su galimybių pasu

2021 09 13

Siekiant mažinti koronaviruso infekcijos plitimo galimybę, Vilniaus miesto savivaldybė nuo šiandien kontaktiniu būdu klientus aptarnaus tik su Galimybių pasu. Todėl kreipiantis į Vilniaus miesto socialinės paramos centrą (SPC) gauti būtinas socialines paslaugas, kurios teikiamos Savivaldybėje įsikūrusiame bendrame klientų aptarnavimo centre (KAC), adresu Konstitucijos pr. 3, būtina su savimi turėti Galimybių pasą. Primename, kad SPC paslaugos teikiamos pirmame Savivaldybės aukšte, ketvirtame langelyje. 

Galimybių pasą galite išsiimti apsilankę interneto puslapyje gpasas.lt ir elektroninėmis priemonėmis patvirtinę savo tapatybę. Nemokamai Galimybių pasą galite išsiimti Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose, Lietuvos pašto skyriuose, „Pay Post“ klientų aptarnavimo vietose, „Sodros“ padaliniuose ir vaistinėse.

Prireikus konsultacijų, visuomet galite susisiekti tel. 1664.

Pirmenybė – nuotoliniam aptarnavimui

Sostinės savivaldybė taip pat informuoja, kad pirmenybė teikiama klientų aptarnavimui nuotoliniu būdu, todėl dėl SPC skirtų prašymų, kuriuos jau galima teikti internetu per elektroninę sistemą, ragina kreiptis virtualiai.

Dalis prašymų socialinėms paslaugoms gauti, kuriuos jau nuo rugsėjo mėnesio galima teikti elektroniniu būdu:

- Asmenų, neapdraustų privalomuoju sveikatos draudimu, nukreipimas į ambulatorinio gydymo įstaigas: https://bit.ly/3yIp0jE

- Laikinojo asmens pažymėjimo išdavimas: https://bit.ly/3gV8Ey9

- Būsto pritaikymas neįgaliesiems: https://bit.ly/38zERGH

- Būsto pritaikymas neįgaliems vaikams su sunkia negalia: https://bit.ly/2Va3TsV 

Papildoma informacija apie galimybių pasą:

Daugiau informacijos apie galimybių pasą – https://gpasas.lt/

Kaip tikrinamas GP – naudojant mobiliuosius telefonus per https://tikrink.esveikata.lt/

ES skaitmeninis COVID pažymėjimas tikrinamas per https://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/informacija-visuomenei/es-skaitmeninis-covid-pazymejimas


Informacija atnaujinta 2021-09-13