Veiksmai, kuriuos reikia atlikti, norint gauti pagalbos į namus paslaugą

 1. Susisiekite su socialiniu darbuotoju, aptarnaujančiu Jūsų seniūnijos gyventojus.
 2. Užpildykite prašymo socialinėms paslaugoms gauti formą (SP-8) ir pateikite reikiamus dokumentus (prašymo formą galite užpildyti savarankiškai arba kartu su savo seniūnijos socialiniu darbuotoju):
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,
  • sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojo užpildytą medicinos dokumentų išrašą (F027/a) (dėl šio išrašo rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją).
 3. Socialinis darbuotojas atvyks pas Jus ir per 20 dienų įvertins dienos socialinės globos poreikį. Sprendimą dėl paslaugų skyrimo priimama Vilniaus miesto savivaldybės administracijos sudaryta Socialinės globos skyrimo komisija ne vėliau kaip per 20 dienų.
 4. Per 5 d. d. nuo sprendimo priėmimo informuosime Jus apie priimtą sprendimą. Jei nėra galimybės teikti paslaugų iš karto, būsite įrašytas į laukiančių paslaugos asmenų eilę
 5. Atsiradus galimybei, Jums bus pradėta teikti dienos socialinė globa asmens namuose. Pasirašoma Dienos socialinės globos asmens namuose teikimo ir mokėjimo už ją sutartis.

Kas yra dienos priežiūros laukimo laikas?

Dėl informacijos apie laukiančių gauti dienos socialinės globos asmens namuose eilę prašome kreiptis:

 • Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių paslaugų skyriaus Socialinės globos ir rūpybos poskyrio vyriausiąją specialistę Vidą Bučienę (tel. 211 2660, el. paštas vida.buciene@vilnius.lt)
 • arba apsilankyti Vilniaus miesto savivaldybės tinklapyje Nr. 58 Socialinių paslaugų centras

Kur reikėtų kreiptis, norint gauti dienos socialinės globos paslaugas?

Dėl dienos globos prašome kreiptis pagal gyvenamąją vietą į Socialinių paslaugų namuose skyriaus vyresn. socialinio darbo organizatorius seniūnijose.

Jei Socialinių paslaugų centras Jums teikia Pagalbą į namus, prašome kreiptis į Jums pagalbą organizuojantį socialinio darbo organizatorių. Socialinių paslaugų namuose skyriaus vyresn. socialinio darbo organizatorius seniūnijose.

Informacija atnaujinta 2022-04-01

Norėdami toliau aptarti savo situaciją ir socialinės pagalbos galimybes, galite susisiekti su Vilniaus miesto socialinių paslaugų centro socialiniu darbuotoju.

Pasirinkite savo seniūniją

Norėdami toliau aptarti savo situaciją ir socialinės pagalbos galimybes, galite susisiekti su Vilniaus miesto socialinės paramos centro socialiniu darbuotoju.

Seniūnijos pavadinimas

Pasiteirauti dėl dienos socialinės globos namuose galite telefonas

(8 5) 233 0296 | 8 670 07109