Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Renginiai


Apsilankymas MO muziejuje ir LEU oranžerijoje
2019-03-25

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro  „Atgaiva“ lankytojai kovo mėn. lankėsi MO Muziejuje ir Lietuvos edukologijos universiteto oranžerijoje.


MO muziejaus ekskursijos metu senjorai kartu su gidu apžiūrėjo šio muziejaus erdves, buvo supažindinti su pastato kūrėjais, architektūra, muziejaus veikla, pamatė pristatomą parodą bei gavo informacijos apie ateinančius renginius. Lietuvos edukologijos universiteto oranžerijos edukacinėje ekskursijoje, botanikė ir studentų praktikos vadovė supažindino senjorus su augalų rūšine įvairove, jų lapų, žiedų, vaisių, stiebų formomis ir spalvomis, šiltų kraštų augalais, jų auginimo ir priežiūros ypatumais bei papasakojo daug įdomių istorijų.


Nuoširdžiai dėkojame ekskursijos gidams už mums skirtą laiką ir turiningus pasakojimus.


 

Senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje išleistos knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatyme
2019-03-12

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai vasario 22 d. kartu su kitų organizacijų atstovais dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatyme, kuris vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniaus knygų mugės metu.


Knygoje papasakota penkiolika trumpų istorijų apie žmones, kurių darbo daug kas nepastebi ir nesusimąsto, koks jis svarbus. Nuo matuojančių bakterijų tyrimo iki antram gyvenimui prikeliamų dėvėtų drabužių ir kt. Knygos pristatyme diskutuota, kas telpa į sąvoką „saugumas“ ir kodėl ji yra tokia aktuali šiandien, kaip suprantame Europą, Europos Sąjungą ir iš kokių mažų ir didelių dalykų ji susideda.  


Diskusijoje dalyvavo Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, Gintarė Skuodytė, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ užsieniečių integracijos programos vadovė, Dovydas Mazaliauskas, Vilniaus teritorinės muitinės Mobiliosios grupės posto vyr. inspektorius. Renginį moderavo rašytojas Aidas Puklevičius.
 


Po renginio
Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius pasidalino įdomiomis įžvalgomis, nusifotografavo bendroje nuotraukoje su dienos centro lankytojais ir pasirašė senjorų dienos centrui „Diemedis“ bei jo lankytojams dovanotose knygose.

 

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje nuotraukos


,,Žiema žiema, bėk iš kiemo“
2019-03-12

Socialinės darbuotojos ir asmeninė asistentė sukvietė Naujininkų seniūnijos šeimų vaikus susipažinti su Užgavėnių kaukių gaminimo tradicijomis ir drauge išvaryti žiemą iš kiemo. Pirmoje edukacinėje dalyje su vaikais nuvykta į Seimo III rūmų parodų galeriją, kurioje vyko tautodailininko Sauliaus Tamulio kaukių paroda „Nuo Užgavėnių iki Užgavėnių“. Parodoje eksponuojama 141 iš medžio drožta kaukė. Su vaikais apžiūrėjus visas kaukes bei aptarus jų pagaminimo ypatumus, balsavimo būdu buvo išrinkta pati gražiausia kaukė. Antroje renginio dalyje vaikai pakviesti į Naujininkų seniūnijos salę, kur jie turėjo galimybę pasidaryti savo kaukes, taipogi pasivaišinti sočiais blynais su uogiene, kad sotūs ir laimingi galėtų išvaryti žiemą iš kiemo. Vaikai pademonstravo savo fantaziją gamindami kaukes, bendravo tarpusavyje bei reiškė emocijas, o po darbų skanavo blynus.

 


VAIKŲ DIENOS CENTRE “LABIRINTAI” ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS “MENO TERAPIJA”
2019-01-17

Nuo rugsėjo iki sausio mėnesio Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centre „Labirintai“ kiekvieną savaitę vyko meno terapijos užsiėmimai. Iš viso buvo 15 užsiėmimų ir 5 edukacinės ekskursijos: į Modernaus meno muziejų, Valdovų rūmus, Taikomosios dailės muziejų, Katedros požemius ir Vilniaus katedros varpinę. Juose dalyvavo 28 dienos centro lankytojai. Projektas “Meno terapija” patvirtintas ir įgyvendintas bendradarbiaujant su Antakalniečių bendruomene ir dailės pedagoge, meno terapeute Živile Skinulyte.


Užsiėmimų tikslas – ugdyti vaikų socialinius įgūdžius:
mokytis atpažinti ir meno pagalba išreikšti savo ir kitų emocijas ir jausmus, juos įvardinti, gebėti valdyti, skatinti užsiėmimo dalyvius atsiverti, kurti vystant asmeninę raišką, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo, tolerancijos, empatijos, streso įveikimo įgūdžius.

 


«  1  2  »

Svetainės medis