Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Renginiai


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ tropiniai drugeliai
2019-06-10

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva“ apsilankė „Drugelio sparnas“ atstovai, kurie pristatė gyvų margaspalvių tropinių drugelių parodą. Susitikimo metu lankytojai pamatė įvairių rūšių, įdomių formų, įspūdingų spalvų, mažus ir didelius tropinius drugius bei išgirdo neįtikėtinų faktų apie jų gyvenimą. Popietė sparnuočių draugijoje leido senjorams atsipalaiduoti ir tuo pačiu atitolti nuo kasdienių rūpesčių.

 

Dėkojame „Drugelio sparnas“ atstovams už galimybę iš arti pamatyti tropinius drugelius bei už suteiktus neišdildomus įspūdžius ir nepamirštamas emocijas.


Vaikų dienos centras „Bičiulis“ paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną
2019-06-05

2019-04-30 dienos centro „Bičiulis“ lankytojai apsilankė Martyno Mažvydo bibliotekoje, kurioje vyko renginys „Vaikų žvaigždynas“. Renginio metu stebėjome „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimų šventę, vėliau vaikų laukė įvairios edukacinės veiklos, kino filmo peržiūra, svajonių piešimas, piknikas kieme.


Sakome nuoširdų AČIŪ ir Vilniaus kolegijos Slaugos katedros Sveikatos priežiūros fakulteto vedėjai Jurgitai Stankūnienei, dėstytojai Snežanai Budrikienei bei slaugos ir kosmetologijos specialybių studentams už dienos centre suorganizuotą renginį „Padovanokime vaikams šypseną“ (2019-06-04). Renginio metu vaikai gilino sveikatingumo žinias, susipažino su slaugytojų darbų, dalyvavo linksmuose žaidimuose, dalinosi įspūdžiais, buvo papuošti pačių išsirinktais spalvotais piešinėliais ant kūno.


„Atgaivos“ savanorystė „Nike We Run Vilnius“ bėgime
2019-06-03

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro  „Atgaiva“ grupė aktyvių lankytojų savanoriavo bėgimo renginio „Nike We Run Vilnius“ vandens stotelėse. Savanoriai malšino bėgikų troškulį vandeniu ir izotoniniu gėrimu bei palaikė sportininkus motyvuojančiais šūkiais. Po bėgimo senjorai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanomis bei liko kupini nepamirštamų įspūdžių, teigiamų emocijų ir geros nuotaikos.


Dėkojame „Tarptautinio maratono“ savanorių koordinatoriams, suteikusiems galimybę sudalyvauti šiame renginyje ir dienos centro lankytojams, prisijungusiems prie savanorių gretų.


Senjorų dienos centro „Atgaiva“ dalyvavimas sveikatingumo projekte
2019-05-27

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už suteiktą galimybę Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojams dalyvauti jų organizuojamame ES projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas Vilniaus mieste“. Projekto metu senjorai dalyvavo sveikatingumo paskaitose, fizinio aktyvumo užsiėmimuose ir kartu su profesionaliu šokėju Mariumi Gaižausku mokėsi šokių žingsnelių. Esame labai patenkinti Projekto užsiėmimų kokybe, užsiėmimus vedusių lektorių profesionalumu ir kiekvienam dalyviui suteiktu dėmesiu. Dėkojame už sklandų Biuro organizacinį darbą ir gautas neįkainojamas patirtis. 

Pasidalinta gerąja patirtimi
2019-05-21

BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyriaus darbuotojai, š. m. gegužės 17 d. lankėsi BĮ Fabijoniškių socialinių paslaugų namuose.


Susitikimo metu su kolegomis buvo pasidalinta gerąja patirtimi, organizuojant užimtumą asmenims, sergantiems Alzheimerio liga. Diskusijos metu aptartos galimybės minėtas užimtumo veiklas pritaikyti, teikiant pagalbą į namus bei dienos socialinę globą asmens namuose.


Nuoširdžiai dėkojame kolegoms už bendradarbiavimą.


Koncertas „Už pergalę gyventi“
2019-04-12

2019-04-05 Ergo Life Insurance darbuotojai dovanojo vaikų dienos centro „Bičiulis“ lankytojams kupiną įspūdžių koncertą, kuriame vaikai galėjo mėgautis žymiausių Lietuvos atlikėjų muzikiniais pasirodymais bei turėjo susitikimą su pačiu renginio organizatoriumi, žymiu krepšininku – Rimantu Kaukėnu.


Sakome nuoširdų AČIŪ Snieguolei Makulavičienei už aktyvų bendradarbiavimą organizuojant išvyką vaikams ir visai jos savanorių komandai už padovanotą šventę.


Rankų darbo žaislai iniciatyvai „Happimess”
2019-04-05

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras  „Atgaiva“ ir dienos centras “Versmė” psichikos negalią turintiems asmenims prisidėjo prie iniciatyvos „Happimess“, kuri padeda šeimoms, auginančioms onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Šiai iniciatyvai iš audinių pasiūti rankų darbo žaislai, kurie bus dovanojami vaikams Šv. Velykų proga.


Nuoširdžiai dėkojame dienos centrų lankytojams, dalyvavusiems šioje socialinėje akcijoje bei iniciatyvai “Happimess” ir įmonei “Narbutas”, prisidėjusiems audiniais ir sinteponu.


Apsilankymas MO muziejuje ir LEU oranžerijoje
2019-03-25

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro  „Atgaiva“ lankytojai kovo mėn. lankėsi MO Muziejuje ir Lietuvos edukologijos universiteto oranžerijoje.


MO muziejaus ekskursijos metu senjorai kartu su gidu apžiūrėjo šio muziejaus erdves, buvo supažindinti su pastato kūrėjais, architektūra, muziejaus veikla, pamatė pristatomą parodą bei gavo informacijos apie ateinančius renginius. Lietuvos edukologijos universiteto oranžerijos edukacinėje ekskursijoje, botanikė ir studentų praktikos vadovė supažindino senjorus su augalų rūšine įvairove, jų lapų, žiedų, vaisių, stiebų formomis ir spalvomis, šiltų kraštų augalais, jų auginimo ir priežiūros ypatumais bei papasakojo daug įdomių istorijų.


Nuoširdžiai dėkojame ekskursijos gidams už mums skirtą laiką ir turiningus pasakojimus.


 

Senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje išleistos knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatyme
2019-03-12

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai vasario 22 d. kartu su kitų organizacijų atstovais dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatyme, kuris vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniaus knygų mugės metu.


Knygoje papasakota penkiolika trumpų istorijų apie žmones, kurių darbo daug kas nepastebi ir nesusimąsto, koks jis svarbus. Nuo matuojančių bakterijų tyrimo iki antram gyvenimui prikeliamų dėvėtų drabužių ir kt. Knygos pristatyme diskutuota, kas telpa į sąvoką „saugumas“ ir kodėl ji yra tokia aktuali šiandien, kaip suprantame Europą, Europos Sąjungą ir iš kokių mažų ir didelių dalykų ji susideda.  


Diskusijoje dalyvavo Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, Gintarė Skuodytė, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ užsieniečių integracijos programos vadovė, Dovydas Mazaliauskas, Vilniaus teritorinės muitinės Mobiliosios grupės posto vyr. inspektorius. Renginį moderavo rašytojas Aidas Puklevičius.
 


Po renginio
Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius pasidalino įdomiomis įžvalgomis, nusifotografavo bendroje nuotraukoje su dienos centro lankytojais ir pasirašė senjorų dienos centrui „Diemedis“ bei jo lankytojams dovanotose knygose.

 

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje nuotraukos


,,Žiema žiema, bėk iš kiemo“
2019-03-12

Socialinės darbuotojos ir asmeninė asistentė sukvietė Naujininkų seniūnijos šeimų vaikus susipažinti su Užgavėnių kaukių gaminimo tradicijomis ir drauge išvaryti žiemą iš kiemo. Pirmoje edukacinėje dalyje su vaikais nuvykta į Seimo III rūmų parodų galeriją, kurioje vyko tautodailininko Sauliaus Tamulio kaukių paroda „Nuo Užgavėnių iki Užgavėnių“. Parodoje eksponuojama 141 iš medžio drožta kaukė. Su vaikais apžiūrėjus visas kaukes bei aptarus jų pagaminimo ypatumus, balsavimo būdu buvo išrinkta pati gražiausia kaukė. Antroje renginio dalyje vaikai pakviesti į Naujininkų seniūnijos salę, kur jie turėjo galimybę pasidaryti savo kaukes, taipogi pasivaišinti sočiais blynais su uogiene, kad sotūs ir laimingi galėtų išvaryti žiemą iš kiemo. Vaikai pademonstravo savo fantaziją gamindami kaukes, bendravo tarpusavyje bei reiškė emocijas, o po darbų skanavo blynus.

 


«  1  2  »

Svetainės medis