Vilniečiai dėl tikslinės paramos gali kreiptis užpildydami ŠIĄ FORMĄ.

Padėkos


PADĖKA odontologijos klinikai „Albodent“
2020-05-25

BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centras dėkoja odontologijos klinikai „Albodent“ už pagalbos į namus gavėjams dovanotus buities daiktus. Dėkojame už prasmingą iniciatyvą pagerinti senyvo amžiaus asmenų buitį.


 

Padėka
2020-05-16BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centras dėkoja socialiniam partneriui Vilniaus Rotaract klubui už paramą asmens apsaugos priemonėmis, kurios skirtos karantino metu būtinąsias socialines paslaugas namuose senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia teikiantiems darbuotojams. Dėkojame už iniciatyvą ir puoselėjamą partnerystę.

PADĖKA
2020-04-29

BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centras dėkoja įmonės UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ darbuotojams už gražią paramos iniciatyvą karantino laikotarpiu suteikti pagalbą socialinių paslaugų namuose gavėjams. Parama maisto produktais ir higienos bei buitinės chemijos priemonės saugiai pristatyti 18 socialinių paslaugų namuose gavėjų.


Dėkojame už bendradarbiavimą ir nuoširdų rūpestį.


 

Padėka
2019-05-07

Šių metų balandžio 27 d. 29 vaikai iš Antakalnio, Rasų ir Naujosios Vilnios seniūnijų apsilankė ,,Future Live“ parodoje, kurios metu ieškojo pasislėpusių robotų dėliodami kvadratines figūras, žadino iš miego pasakiškus augalus, spalvindami juos stebuklingais teptukais, šoko, suposi ant sūpynių virš aukštų pastatų, keliavo po paslaptingą augalų ir gyvūnų pasaulį.


Nuoširdžiai dėkojame „Future Live” įkūrėjui Maksimui Liublinskiui ir šauniam kolektyvui už suteiktą galimybę vaikams apsilankyti parodoje, kurioje vaikai patyrė daug džiugių emocijų ir nepamirštamų akimirkų.


 

Padėka UAB „Multikino Lietuva”
2018-12-21

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Pagalbos šeimai skyrius dėkoja  UAB „Multikino Lietuva” už padovanotus bilietus ir suteiktą galimybę vaikams, iš šeimų, patiriančių riziką, pasižiūrėti animacinį kalėdinį filmą „Grinčas”,  kuris sukėlė daug džiugių emocijų prieš artėjančias šventes ir pažadino kalėdinę nuotaiką.


Padėka Europos Parlamento biuro ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Europos informacijos centrui
2018-12-17

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras „Diemedis“ nuoširdžiai dėkoja Europos Parlamento biuro ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Europos informacijos centrui ir jo vadovei Sigitai Škirkaitei už bendradarbiavimą, nuolatinį rūpestį vyresnio amžiaus žmonių švietimu Europos Sąjungos temomis, padedančiomis senjorams nenutolti nuo Europos Sąjungos aktualijų. Džiaugiamės, kad jau septynerius metus senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai gilina žinias apie Europos Sąjungą, dalyvaudami interaktyviose paskaitose, diskusijose, kurios vyksta Europos informacijos centre.


Padėka UAB "Gardus maistas" picerijos "Stori Broliai" kolektyvui
2018-12-16

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Pagalbos šeimai skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB ,,Gardus maistas“ picerijos ,,Stori Broliai‘‘ kolektyvui, kuris šiuo įtemptu laikotarpiu, kai visi skuba ir ruošiasi didžiosioms metų šventėms, nepagailėjo savo brangaus laiko ir pavaišino vaikus iš šeimų, patiriančių sunkumų, gardžiomis picomis, užkandžiais bei gaiviaisiais gėrimais. Vaikai picerijoje praleido jaukų, šiltą vakarą ir namo išėjo laimingi bei sotūs. Dar kartą dėkojame ,,Stori Broliai“ kolektyvui, kuris įrodė, jog nereikia daryti didelių žygdarbių, bet tiesiog daryti gerus darbus iš visos širdies.


PADĖKA UAB „Media bitės“
2018-11-08

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB „Media bitės ir šios įmonės reklamos projektų vadovei gerb. Irenai Baranauskienei, geranoriškai sutikusiai pasidalinti periodiniais žurnalais su socialines paslaugas namuose gaunančiais vilniečiais. 


Žurnalų dėka socialinių paslaugų namuose gavėjai
susipažįsta su aktualiais Lietuvos ir užsienio įvykiais bei naujienomis, žiniomis apie renginius, koncertus, šventes, žurnalai praskaidrina senyvo amžiaus ir negalią turinčių  žmonių nuotaiką, puoselėja bendrumą, skatina integraciją.  


 

PADĖKA UAB „Diena Media News“
2018-10-31

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB „Diena Media News“, sutikusiai periodiškai pasidalinti spaudiniais su socialines paslaugas namuose gaunančiais vilniečiais.


Spaudiniai praskaidrina senyvo amžiaus ir negalią turinčių  žmonių nuotaiką, supažindina su aktualiomis naujienomis
, skatina bendrystę.


PADĖKA prisidėjusiems prie renginio
2018-10-22

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva” vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie renginio: Šeškinės seniūnui Svajūnui Poškui, Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos renesanso šokių kolektyvui „Arcus“ ir jo vadovei Daivai Bagdonienei, dienos centro ansambliui „Atgaiva“ ir jo vadovei Julijai Kovalenko, lietuviškos kosmetikos įmonei „Manilla“ ir Lietuvos bankui už įteiktas dovanėles senjorams.«  1  2  3  »

Svetainės medis