Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Padėkos


Padėka
2019-05-07

Šių metų balandžio 27 d. 29 vaikai iš Antakalnio, Rasų ir Naujosios Vilnios seniūnijų apsilankė ,,Future Live“ parodoje, kurios metu ieškojo pasislėpusių robotų dėliodami kvadratines figūras, žadino iš miego pasakiškus augalus, spalvindami juos stebuklingais teptukais, šoko, suposi ant sūpynių virš aukštų pastatų, keliavo po paslaptingą augalų ir gyvūnų pasaulį.


Nuoširdžiai dėkojame „Future Live” įkūrėjui Maksimui Liublinskiui ir šauniam kolektyvui už suteiktą galimybę vaikams apsilankyti parodoje, kurioje vaikai patyrė daug džiugių emocijų ir nepamirštamų akimirkų.


 

Padėka UAB „Multikino Lietuva”
2018-12-21

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Pagalbos šeimai skyrius dėkoja  UAB „Multikino Lietuva” už padovanotus bilietus ir suteiktą galimybę vaikams, iš šeimų, patiriančių riziką, pasižiūrėti animacinį kalėdinį filmą „Grinčas”,  kuris sukėlė daug džiugių emocijų prieš artėjančias šventes ir pažadino kalėdinę nuotaiką.


Padėka Europos Parlamento biuro ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Europos informacijos centrui
2018-12-17

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras „Diemedis“ nuoširdžiai dėkoja Europos Parlamento biuro ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Europos informacijos centrui ir jo vadovei Sigitai Škirkaitei už bendradarbiavimą, nuolatinį rūpestį vyresnio amžiaus žmonių švietimu Europos Sąjungos temomis, padedančiomis senjorams nenutolti nuo Europos Sąjungos aktualijų. Džiaugiamės, kad jau septynerius metus senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai gilina žinias apie Europos Sąjungą, dalyvaudami interaktyviose paskaitose, diskusijose, kurios vyksta Europos informacijos centre.


Padėka UAB "Gardus maistas" picerijos "Stori Broliai" kolektyvui
2018-12-16

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Pagalbos šeimai skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB ,,Gardus maistas“ picerijos ,,Stori Broliai‘‘ kolektyvui, kuris šiuo įtemptu laikotarpiu, kai visi skuba ir ruošiasi didžiosioms metų šventėms, nepagailėjo savo brangaus laiko ir pavaišino vaikus iš šeimų, patiriančių sunkumų, gardžiomis picomis, užkandžiais bei gaiviaisiais gėrimais. Vaikai picerijoje praleido jaukų, šiltą vakarą ir namo išėjo laimingi bei sotūs. Dar kartą dėkojame ,,Stori Broliai“ kolektyvui, kuris įrodė, jog nereikia daryti didelių žygdarbių, bet tiesiog daryti gerus darbus iš visos širdies.


PADĖKA UAB „Media bitės“
2018-11-08

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB „Media bitės ir šios įmonės reklamos projektų vadovei gerb. Irenai Baranauskienei, geranoriškai sutikusiai pasidalinti periodiniais žurnalais su socialines paslaugas namuose gaunančiais vilniečiais. 


Žurnalų dėka socialinių paslaugų namuose gavėjai
susipažįsta su aktualiais Lietuvos ir užsienio įvykiais bei naujienomis, žiniomis apie renginius, koncertus, šventes, žurnalai praskaidrina senyvo amžiaus ir negalią turinčių  žmonių nuotaiką, puoselėja bendrumą, skatina integraciją.  


 

PADĖKA UAB „Diena Media News“
2018-10-31

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyrius nuoširdžiai dėkoja UAB „Diena Media News“, sutikusiai periodiškai pasidalinti spaudiniais su socialines paslaugas namuose gaunančiais vilniečiais.


Spaudiniai praskaidrina senyvo amžiaus ir negalią turinčių  žmonių nuotaiką, supažindina su aktualiomis naujienomis
, skatina bendrystę.


PADĖKA prisidėjusiems prie renginio
2018-10-22

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva” vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie renginio: Šeškinės seniūnui Svajūnui Poškui, Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos renesanso šokių kolektyvui „Arcus“ ir jo vadovei Daivai Bagdonienei, dienos centro ansambliui „Atgaiva“ ir jo vadovei Julijai Kovalenko, lietuviškos kosmetikos įmonei „Manilla“ ir Lietuvos bankui už įteiktas dovanėles senjorams.Senjorų dienos centre “Atgaiva” - „Derliaus šventė“
2018-09-20

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko renginys „Derliaus šventė“. Renginio metu veikė lankytojų užaugintų rudens gerybių kompozicijų paroda. Senjorai taip pat aktyviai įsitraukė į viktoriną, kur puikiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, sprendė užduotis ir minė mįsles. Visiems viktorinos dalyviams įteiktos simbolinės rėmėjų dovanėlės, o parodos nugalėtojams - kvietimai į „Keistuolių teatro“ spektaklį „12 naktis“.


Nuoširdžiai dėkojame „Keistuolių teatrui“ už suteiktą paramą ir senjorams už įdėtą triūsą, auginant ir ruošiant rudenines gėrybes renginio parodai.


PADĖKA Žaislų muziejaus įsteigėjams
2018-09-17

Šių metų rugsėjo 12 d. Naujosios Vilnios seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai apsilankė Žaislų muziejuje, įsikūrusiame Šiltadaržio g. 2, Vilniuje. Vaikus pasitiko ekskursijos gidas, kuris ne tik juos supažindino, bet ir kartu žaidė su viduramžių laikus menančiais žaislais: šiaudinėmis bei iš siūlų pagamintomis lėlytėmis, iš gyvulių kaulų pagamintais kauliukais. Muziejaus gidas aprodė bei smagiai papasakojo iš ko ir kaip buvo gaminami žaislai, vaikai turėjo galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais.


Nuoširdžiai dėkojame Žaislų muziejaus įsteigėjams Indrei Jovaišaitei-Blaževičienei ir dr. Povilui Blaževičiui, muziejaus gidui už žaidimus bei smagius pasakojimus, už vaikų džiugias emocijas bei suteiktą galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais. Po ekskursijos vaikai dar ilgai dalinosi smagiais įspūdžiais tarpusavyje ir su tėveliais. Dėkojame už Jūsų dideles širdis.


 

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Vaikų dienos centrai dalyvavo renginyje kartu su Lietuvos kariuomenės atstovais
2018-07-13

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai dalyvavo sportinio-kariško tipo renginyje, kuris vyko Vilniaus Sapiegų rūmų parke. Renginio metu vaikai sužinojo įdomios informacijos apie kariuomenės veiklą, rungtyniavo bei varžėsi tarpusavyje dalyvaudami smagiose, fizinius įgūdžius lavinančiose estafetėse, turėjo galimybę pašaudyti į taikinius iš tikrų ginklų. Renginio pabaigoje vaikų laukė prizai bei vaišės.


Norėtume nuoširdžiai padėkoti Vilniaus karo prievolės centrui bei Lietuvos kariuomenės atstovams, kurių dėka, vaikai puikiai praleido laiką gamtoje bei patyrė įsimintinų akimirkų.

 


«  1  2  »

Svetainės medis