Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Vaikų dienos centrai dalyvavo edukacinėje – pramoginėje išvykoje po Trakų apylinkes
2016-08-29

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrų „Labirintai“, „Bičiulis“ ir „Savi“ lankytojai 2016 m. rugpjūčio 9 d. dalyvavo edukacinėje – pramoginėje dienos išvykoje į Dalgedų kaimo turizmo sodybą, įsikūrusią ant Vilkokšnio ežero pakrantės, ir pažintinėje ekskursijoje po Trakus, kuri finansuota Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

30 vaikų turėjo galimybę turiningai ir prasmingai praleisti vasaros atostogų dieną etnografinėje Dalgedų kaimo turizmo sodyboje, kurioje puoselėjamas Tautinis kultūrinis ir kulinarinis paveldas. Vaikai susipažino su duonos kepimo papročiais, etnografiniame name, kuriame yra tradicinė duonkepė krosnis ir surinkti senoviniai buities rakandai, prie šimtmečius menančio stalo, kiekvienas vaikas suformavo sau duonos kepalėlį. Kol duonelė kepė, vaikai išmoko atskirti grūdus, iš kurių kepama naminė duona, sužinojo apie duonos kelią nuo sėjos iki tešlos užmaišymo ir pašovimo į krosnį, duonos kepimo tradicijas. Vaikai buvo supažindinti su mūsų protėvių gyvenimo būdu, papročiais, tuometiniais vaikų žaidimais. Vėliau visi kartu sėdo prie bendro vaišių stalo, pasidalino įspūdžiais, geriau susipažino vieni su kitais, smagiai leido laiką jaukiame gamtos kampelyje. Išvykos pabaigoje vaikai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Trakus, kurios metu aplankė senąją istorinę Lietuvos sostinę bei ežerų apsuptą Trakų pilį.


Apsilankymas „Snow arenoje“
2016-08-22

2016 m. rugpjūčio 17 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro Pagalbos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos kartu su vaikais prisijungė prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir Druskininkų “Snow arenos” projekto “Džiaukimės ką turime Lietuvoje” veiklos – išmėginti uždarų kalnų slidinėjimą. Kadangi visiems dalyviams tai buvo pirmas susipažinimas su „Snow arenos“ pramogomis, instruktorius Lukas Feoktistovas vaikams paaiškino pagrindines slidinėjimo taisykles ir principus. Įsisavinę slidinėjimo pradžiamokslį, vaikai labai džiaugėsi, jog netrukus jie patys galėjo savarankiškai slidinėti tiek pradedančiųjų ir tiek pagrindiniame arenos šlaite.

 

Už žiemos pramogą vasaros metu ir pietus nuoširdžiai dėkojame Druskininkų „Snow arenos“ generaliniam direktoriui Andriui Stasiukynui ir pardavimų vadybininkei Nijolei Bazienei, UAB „Kautra“ Vilniaus filialo vadovui Karoliui Kairaičiui ir Druskininkų filialo vadovui Artūrui Baigiui dėkojame už nuoširdų bendradarbiavimą ir suteiktą galimybę vaikams nuvykti į Druskininkus.


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi Rimvydas Širvinskas - Makalius
2016-08-16

2016 m. rugpjūčio 9 d. senjorų dienos centre „ Atgaiva“ susirinko kelionėms  neabejingi senjorai. Popietės metu senjorai turėjo galimybę susipažinti su kelionių ekspertu Rimvydu Širvinsku – Makaliumi. Klausantis įdomių pasakojimų apie neregėto grožio Maldyvus, įdomiuosius Filipinus, paslaptingąjį Tailandą ne vienas mintimis nusikėlė į šiuos kraštus. Susitikimo metu svečias ne tik pasidalijo įspūdžiais iš įvairių aplankytų šalių, tačiau ir skatino senjorus nenustoti keliauti ir atrasti naujas vietas, dovanodamas senjorų dienos centrui „Atgaiva“ knygą „Europa. Turisto žinynas“. Išlydėjus svečią senjorai neskubėjo namo vartė dovanotą knygą, diskutavo apie keliones bei patys pasidalijo savo prisiminimais iš aplankytų pasaulio šalių.


Esame dėkingi Rimvydui Širvinskui – Makaliui už skirtą laiką senjorams, šiltą, gražų bendravimą bei be galo įdomų ir įkvepianti pasakojimą. Padėka Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui ir Karo technikos ir transporto muziejui
2016-08-02

Dėkojame Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui ir Karo technikos ir transporto muziejui už įdomią edukacinę ekskursiją ir draugišką bendravimą. Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras “Labirintai” prisijungė prie pilietinio projekto „AŠ UŽ LIETUVĄ“ inicijuotos veiklos. Lankytojai kartu su krašto apsaugos ministru J. Oleku apsilankė Karo technikos ir transporto muziejuje, dalyvavo jo vedamoje ekskursijoje, buvo supažindinti su muziejuje eksponuojama karine technika. Ministras vaikams papasakojo apie krašto gynybą, vyko diskusijos pilietiškumo ir kitais klausimais, vaikai buvo pradžiuginti atminimo dovanėlėmis.
 

 


Padėka AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Lietuvos zoologijos sodui
2016-07-22

Tariame nuoširdų AČIŪ AB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcijai, už suteiktą galimybę vaikams nemokamai pasinaudoti Jūsų paslaugomis. Kelionė traukiniu į Kauną vaikams paliko neišdildomą įspūdį, didžioji dalis vaikų traukiniu vyko pirmą kartą. 


Taip pat sakome AČIŪ Lietuvos Zoologijos sodui, esančiam Kaune, už malonų bendradarbiavimą ir galimybę vaikams aplankyti zoologijos sodo augintinius. Susitikimas su gyvūnais vaikams paliko neišdildomus įspūdžius, kuriuos jie prisimins dar ilgai…


Padėka Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijai
2016-07-14
Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos atstovams už įdomią ekskursiją po minėtos Ministerijos pastatą. Ekskursijos metu Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojai ne tik sužinojo šio pastato istoriją, apžiūrėjo puošnias, istoriškai vertingas sales, tačiau taip pat susitiko ir bendravo su generalvikaru, vyriausiuoju kariuomenės kapelionu. plk. ltn. mgr. Ri­mu Venc­kumi. Dėkojame vyriausiajam kariuomenės kapelionui  Rimui Venckui už  šiltą ir malonų bendravimą su senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojais, pasakojant apie kapeliono pareigas bei dalijantis mintimis apie tikėjimą.
           
Ši edukacinė išvyka senjorus ne tik praturtino naujomis žiniomis, tačiau taip pat praskaidrino nuotaiką lietingą dieną.


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiai iš Neringos miesto
2016-07-11

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi Neringos miesto socialinių paslaugų centro atstovai. Susitikimo metu buvo pristatyta dienos centro veikla, svečiai turėjo galimybę sudalyvauti tuo metu vykusiame  origamio užsiėmime. Pasidalinta gerąja patirtimi apie senjorų užimtumo organizavimo veiklas, aptartas socialinių paslaugų organizavimo bei teikimo patirtys, kalbėta apie tolimesnio bendravimo galimybes.


Projektas „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“
2016-06-15Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuo 2013-05-13 iki 2015-10-31 įgyvendino projektą „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" priemonę ,,Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra", kuriuo Vilniaus mieste sėkmingai sukurtas ir išplėtotas integralios pagalbos (socialinės globos ir slaugos paslaugų) namuose modelis, siekiant teikti kompleksinę pagalbą neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims bei padėti šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

 

Pasibaigus projektui "Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste", Vilniaus miesto savivaldybė skyrė lėšų tolesniam integralios pagalbos teikimui, taip užtikrindama šios pagalbos tęstinumą iki naujo finansavimo laikotarpio.

 

Vilniaus miesto socialinės paramos centras 2016 m. gegužės 30 d. pasirašė su Europos socialinio fondo agentūra projekto „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste" Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-03-0001 finansavimo sutartį.

Padėka Kaniterapijos asociacijai
2016-06-09

Nuoširdžiai dėkojame Kaniterapijos asociacijai ir jos nariams už bendradarbiavimą, naudingą susitikimą-paskaitą senyvo amžiaus žmonėms Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva“. Minėtą paskaitą-susitikimą „Terapija su šunimi“ 1,5 val. vedė Kaniterapijos asociacijos prezidentė Vilmantė Pakalniškienė bei kiti asociacijos atstovai. Užsiėmimo dalyviai buvo supažindinti su kaniterapija ir terapiniais šunimis Kija ir Goja, kurie padeda žmogaus gydymo proceso metu, sergant įvairiomis lėtinėmis ar psichikos ligomis, taip pat ir slaugos institucijose, dirbant su įvairaus amžiaus asmenimis.


Senjorai susitikimo metu bendravo su Kija ir Goja, atliko įvairias užduotis. Anot dalyvių, po susitikimo pagerėjo jų emocinė savijauta, o veidus papuošė šypsenos.
 

Susipažinkime – besikeičiantis Vilnius
2016-06-07

Atviras ir greitas Vilnius       https://youtu.be/9zsh8ISe3EM 

Vilnius vaikams                  https://youtu.be/_i8kthSKyWA 

Atgyjantys rajonai               https://youtu.be/cYAnOoAVPxg  

Didieji Vilniaus projektai      https://youtu.be/BxuVk4rFAkk 


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis