Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Informacija dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2017-01-04Informuojame, kad yra priiminėjami prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo 2017 metams. Norintys gauti šią paramą pirmojo dalinimo metu, prašymus socialiniams darbuotojams (kontaktų sąrašasturi pateikti iki sausio 16 d. (įskaitytinai).

Platesnė informacija apie paramą maisto produktais čia. 

Vaikų dienos centrai dalyvavo edukacinėje programoje „Dialogas tamsoje“
2016-12-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrų „Labirintai“, „Bičiulis“ ir „Savi“ lankytojai 2016 m. gruodžio 21 d. dalyvavo unikalioje edukacinėje programoje „Dialogas tamsoje“, kuri finansuota Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis. 


Šiemet net 24 vaikai su nauja patirtimi ir emocijomis pasitiko artėjančias šventes. Jie turėjo galimybę pažvelgti į pasaulį ir šventinį šurmulį iš nereginčiųjų arba silpnaregių perspektyvos, nes visiškoje tamsoje, padedant specialiai apmokytiems nevizualinio suvokimo ekspertams, dalyvavo įvairiose veiklose (pvz., kvapų atpažinimas, garso vietos nustatymas, eglutės puošimas, dovanėlių pakavimas ir kt.). Programos metu vaikai sustiprino savo tolerancijos, atjautos ir pasitikėjimo neįgaliaisiais įgūdžius, praplėtė savo vaizduotę, išbandė ir patobulino nevizualinio pažinimo įgūdžius. Tuo pačiu, susipažino su įvairiais įrankiais ir medžiaga, kurie sukurti palengvinti regos negalią turinčių žmonių gyvenimą. Programos pabaigoje vaikai parašė padėką bei linkėjimus savo mokytojams, kurie padėjo įveikti neįprastus išbandymus ir užduotis. 
 
Vaikų dienos centras “Labirintai” dalyvavo UAB „Beta Media“ organizuotoje socialinėje iniciatyvoje
2016-12-22

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras “Labirintai” dalyvavo UAB „Beta Media“ organizuotoje socialinėje iniciatyvoje – „Padovanokime vaikams šviesias Kalėdas“. Bendradarbiaujant su minėta įmone buvo surengta Kalėdinė šventė vaikų dienos centro lankytojams. Jos metu vaikai rungtyniavo „Protų mūšyje“, demonstravo savo talentus, bendravo su svečiais prie gausaus vaišių stalo ir buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanomis bei prizais.

 


 

Senjorų dienos centrai dalyvavo socialinėje kojinaičių mezgimo akcijoje, skirtoje kūdikių ir globos namų vaikams
2016-12-22

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centrų „Diemedis“ ir „Atgaiva“ lankytojos dalyvavo socialinėje kojinaičių mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“, kurią inicijuoja Aleksandro Gridino labdaros fondas, ji skirta kūdikių ir globos namų vaikams. Senjorės dovanojo 90 porų savo rankomis numegztų šiltų kojinių vaikams. Fondo atstovė Daiva Kuliešiūtė nuoširdžiai padėkojo akcijos dalyvėms senjorėms, įteikdama dienos centrams ir senjorėms padėkos raštus. Nuoširdžiai dėkojame mieloms dienos centrų lankytojoms už dalyvavimą šioje socialinėje akcijoje.   

 

 


 

Kviečiame neįgalius vaikus auginančias šeimas užpildyti anketą su vaiko svajonėmis
2016-12-19

 

 


Kviečiame prisijungti prie vaikų svajonių išsipildymo!
2016-12-09

„Vaikų svajonės“ – tai savanoriška iniciatyva, kuria siekiama išpildyti kuo daugiau sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augančių vaikų svajonių ir padovanoti jiems išsvajotas kalėdines dovanas. Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt talpinamos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės, kurias Jūs galite pasirinkti ir išpildyti.


Šis projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.

 

Kviečiame prisijungti prie akcijos bei prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo.

 

Daugiau informacijos: www.vaikusvajones.lt


 

Vilniaus miesto socialinės paramos centras įspėja gyventojus netikėti moterimi (-is), prisistatančiomis centro darbuotojomis ir siūlančiomis pagalbą, rūpinantis asmeniu
2016-11-25

Gyventojai informavo, kad jų namuose lankėsi dvi moterys, kurios prisistatė esančios Socialinės paramos centro darbuotojos, ir pranešė, kad jos suteiks pagalbą, rūpinantis asmeniu.

Pranešame, kad tai nėra įstaigos darbuotojos, ir atkreipiame dėmesį, kad darbuotojai, teikdami socialines paslaugas ir lankydamiesi pas gyventojus namuose, pateikia darbo pažymėjimą.


Gyventojams patariame, prieš priimant siūlomą pagalbą ar prašant paramą duoti pinigais ar daiktais, išsiaiškinti pagalbą siūlančio ar paramą renkančio fizinio ar juridinio asmens įgaliojimus ir tikslus (paprašyti darbo pažymėjimo ir pan.).       

 

Sulaukus panašių apsilankymų, siūlome operatyviai perduoti informaciją bendrosios pagalbos telefono numeriu 112.


Gerumo akcija senjorams – „Susitikim prie kavos puodelio“
2016-11-22

Lapkričio 25 dieną sostinėje prasidės jau 16-oji gerumo akcija senjorams – „Susitikim prie kavos puodelio“.


 

Padėka keramikos studijai „Lipdau puodą“ ir Augustei Maziukaitei
2016-11-22

Dėkojame keramikos studijai „Lipdau puodą“ ir Augustei Maziukaitei už socialinę iniciatyvą – vaikų dienos centro „Labirintai“ lankytojams padovanotą pirmąjį keramikos užsiėmimą. Smagiai ir turiningai praleidę laiką ir susipažinę su molio lipdymo, puošybos, glazūravimo technikomis vaikai nekantraudami laukia išdegto rezultato – savo rankomis pagamintų molio dirbinių.

 

 


Pasidalijimas gerąja patirtimi
2016-11-11

BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose ir Pagalbos šeimai skyriuose 2016-11-07 apsilankė BĮ Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai. 


Susitikimo metu su kolegomis buvo pasidalinta patirtimi, įgyvendinant Europos  socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-03-0001, kuriant bei plėtojant Vilniaus mieste integralią pagalbą asmens namuose, organizuojant konsultacinę pagalbą šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius namuose. 


Susitikimo su Pagalbos šeimai skyriaus socialiniais darbuotojais metu pasidalinta patirtimi, dirbant su socialinės rizikos šeimomis.  Susitikimo metu aptartas darbo su tiksline klientų grupe organizavimas bei vykdymas, pasidalinta gerąja patirtimi, pasisemta idėjų, kaip efektyvinti socialinių paslaugų teikimą.


 

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis