Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Galimybių vystymo centras teikia NEMOKAMAS anonimines PSICHOLOGINES konsultacijas Skype programa bei internetu asmenims, sugrįžusiems iš emigracijos ar ketinantiems grįžti iš emigracijos į Lietuvą.
2017-09-07

Jei Jūs ar Jūsų artimieji esate sugrįžę iš emigracijos, ar planuojate grįžti į Lietuvą, ir susiduriate su šiais psichologiniais sunkumais:

  • nelengva įsilieti į darbo rinką;
  • kyla bendravimo su šeima, draugais nesklandumų;
  • jaučiate abejones, baimę, nepasitikėjimą;
  • kyla su įtampa susijusių sveikatos problemų - galvos skausmų, virškinimo sutrikimų ir kt.

Jums padėti, pradėjome teikti valstybės finansuojamą psichologinę pagalbą internetu (Skype ir el. laiškais). Jums patogiu laiku ir nepriklausomai nuo vietos.


Konsultacijos trukmė 30-60 min.


Užtikriname anonimiškumą.


Registruokitės:

  • Skype konsultacijai: info@gvc.lt arba telefonu +370 615 52 003.
  • Internetinei konsultacijai (laiškais)gvcentras@gmail.com.

Konsultacijas finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.


Padėka Susisiekimo ministerijos darbuotojams
2017-09-05

Nuoširdžiai dėkojame Susisiekimo ministerijos darbuotojams, nupirkusiems ir padovanojusiems mokyklinius reikmenis nepasiturinčioms Vilniaus miesto šeimoms.


Vaikų dienos centrai „Labirintai“, „Bičiulis“, „Savi“ dalyvavo renginyje „Mažoj širdelėj- didelės idėjos“
2017-09-05

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai „Labirintai“, „Bičiulis“ ir „Savi“ 2017 m. rugpjūčio 31 d. dalyvavo S. Daukanto aikštėje vykusioje LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir maltiečių organizuotoje mokyklinių prekių rinkimo mugėje „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“.

 

Renginio metu vaikai dalyvavo įvairiose veiklose: ant aikštės grindinio kreidelėmis piešė savo svajones, sportavo, mokėsi teikti pirmąją pagalbą, bendravo su kaniterapijos atstovais ir jų augintiniais, buvo vaišinami gardžiais užkandžiais ir ledais.

 


 

Pradedamos teikti kompleksinės paslaugos šeimai
2017-05-04

 

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia Vilniaus mieste gyvenančias šeimas, kasdieniame gyvenime susiduriančias su įvairiais iššūkiais ir sunkumais – šeimas, patyrusias artimo netektį, skyrybas, ligą ir pan., tėvus, susiduriančius su vaikų auginimo/auklėjimo sunkumais, auginančius vaikus su negalia, besilaukiančias moteris, šeimas, slaugančias artimuosius namuose, asmenis, turinčius problemų dėl narkotinių ar kitokių psichotropinių medžiagų vartojimo, priklausomus nuo azartinių lošimų, šeimas, patiriančias tarpusavio santykių problemas ar krizes dėl kitų socialinės rizikos veiksnių, kuriems mažinti šeimai reikalinga įvairiapusė pagalba, – prireikus pagalbos, kreiptis dėl kompleksiškai teikiamų paslaugų.

Nemokmamos psichologo konsultacijos paaugliams
2017-08-29


Terapinė grupė jaunimui „Diagnozė yra, o kas toliau?“
2017-08-22

Vilniuje renkama terapinė grupė jaunimui, sergančiam lėtimėmis ligomis  „Diagnozė yra, o kas toliau?“


Greičiausiai taip sau tyliai pamąsto kiekvienas jaunuolis, kuriam gydytojai yra diagnozavę lėtinę ligą. Žmonės, susirgę šiomis ligomis, dažnai turi visą gyvenimą vartoti vaistus, periodiškai tikrintis sveikatą bei daryti įvairiausių kitų pertvarkų savo kasdieniame gyvenime.


Antakalnio poliklinikos Jaunimo sveikatos centras kviečia susitikti ir pakalbėti apie tai, ką reiškia sirgti lėtine liga, kaip sekasi tvarkytis su lėtinės ligos simptomų keliamu stresu, ką liga padėjo suprasti ir atrasti.


Vilniaus Antakalnio poliklinikoje renkama 10 asmenų, sergančių lėtinėmis ligomis, grupė. Rugsėjo mėnesį vyks 4 grupės susitikimai, kuriuos ves psichologė Živilė Rimšaitė. Grupė skirta 18-29 metų amžiaus jaunimui, sergančiam lėtinėmis neužkrečiamosiomis ligomis*. Norint dalyvauti, būtina registruotis iš anksto: bit.ly/letgrupe. Dalyvavimas nemokamas.


KUR? Antakalnio poliklinikoje


KADA? Rugsėjo antradieniais nuo 17:30 iki 20:00 val. Pirmasis susitikimas įvyks rugsėjo 5 d.


*Lėtinių neužkrečiamųjų ligų pavyzdžiai:

- nervų sistemos (išsetinė sklerozė, miastenija, ūminė uždegiminė demielinizuojanti polineuropatija/ Guillain-Barre sindromas ir kt.)

- virškinamojo trakto (Krono liga, opinis kolitas ir kt.)

- sisteminės jungiamojo audinio (reumatoidinis artritas, ankilozinis spondioartritas / Behterevo liga, sisteminė raudonoji vilkligė, dermatomiozitas, vaskulitai ir kt.)

- endokrininės sistemos: skydliaukės (lėtinis autoimuninis tiroiditas / Hašimoto tiroiditas, difuzinė toksinė struma / Bazedovo-Greivso liga), antinksčių žievės (Adisono liga) ar kitų liaukų (Sjogreno sindromas, I tipo cukrinis diabetas).

- odos (psoriazė / žvynelinė, alopecija ir kt.)

- kvėpavimo takų (bronchinė astma)

- kitos lėtinės ligos


Daugiau informacijos: jaunimui@antakpol.lt


Grupė finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje“.


Pradėtas įgyvendinti projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“
2017-08-07

 

 

2017 m. birželio 26 d. pasirašius sutartį tarp Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ir Europos socialinio fondo agentūros, Vilniaus mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto "Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu" įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Projektą vykdo Vilniaus miesto savivaldybės administracija kartu su partneriais – BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centras, VšĮ "Vilniaus SOS vaikų kaimas", Vilniaus arkivyskupijos Caritas, VšĮ SOTAS (Socialinės tarnystės savanoriai), VšĮ Paramos vaikams centras, VšĮ Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras.

Nelik vienas su savo sunkumais – gauk nemokamą anoniminę psichologo pagalbą
2017-07-25

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis – vienas iš keturių žmonių per gyvenimą nors kartą patiria psichikos sveikatos sutrikimo epizodą. Vilniaus miesto Antakalnio poliklinika nelieka abejinga mūsų visuomenei aktualioms emocinėms problemoms. Poliklinika siūlo nemokamą anoniminę budinčio psichologo pagalbą, skirtą vilniečiams, patekusiems į krizinę situaciją: susidūrus su artimojo savižudybe ar ketinimu nusižudyti, patyrus kitą sukrečiantį gyvenimo įvykį, išgyvenant stiprius nerimo, baimės ar beviltiškumo jausmus, turint minčių apie savižudybę.

 

Pagalbos galite kreiptis be išankstinės registracijos, tačiau, norėdami užtikrinti, kad pagalba būtų suteikta laiku, rekomenduojame prieš vizitą pasiskambinti 8 674 90078 (žemiau nurodytais psichologų budėjimo laikais). Jei iškart neatsiliepsime, būtinai perskambinsime.

Psichologai jūsų lauks  104 kab. (Antakalnio g. 59) darbo dienomis:

Pirmadieniais 14:00 - 18:00 
Antradieniais 08:00 - 12:00 
Trečiadieniais 14:00 - 18:00 
Ketvirtadieniais 14:00 - 18:00 
Penktadieniais 08:00 - 12:00

Konsultacijos teikiamos  ir el. paštu jaunimui@antakpol.lt

 

Daugiau informacijos www.antakpol.lt


Dėl būsto pritaikymo neįgaliems vaikams su sunkia negalia
2017-07-21

Informuojame, kad vaikams, turintiems sunkią negalią ir kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis, gali būti skirtos lėšos pritaikyti būstui 2017 metais. Prašymai turi būti pateikiami iki š. m. rugpjūčio 15 d. Daugiau informacijos čia.

Vaikų dienos centrai „Savi“ ir „Labirintai“ dalyvavo sportinėje treniruotėje kartu su Lietuvos maratonininke Diana Lobačevske
2017-07-21

 

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai „Savi“ ir „Labirintai“ 2017 m. liepos 19 d. dalyvavo Vingio parke vykusioje sporto treniruotėje, kurią vedė Lietuvos lengvaatletė, ilgų nuotolių bėgikė Diana Lobačevskė. Ši iniciatyva – „Danske Bank Vilniaus maratono“ ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Išvykos metu vaikai turėjo galimybę pabendrauti su žinoma Lietuvos sportininke, kartu dalyvavo sporto treniruotėje, kurios metu darė apšilimą, atliko smagius bei naudingus sveikatai pratimus, lenktyniavo vieni su kitais, lavino fizinius įgūdžius. Pasibaigus treniruotei, visi dienos centrų vaikai buvo apdovanoti skanumynais bei sudalyvavo bendrame piknike gamtoje, kuriame užkandžiaudami dalinosi įspūdžiais, žaidė įvairius žaidimus, geriau susipažino vieni su kitais.

 

 


 

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis