Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Vaikų dienos centras „Savi“ dalyvavo išvykoje į VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudą
2018-04-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Savi“ lankytojai vykdė socialinę iniciatyvą – „Susipažink ir padėk beglobiui gyvūnui“ bei 2018 m. balandžio 25 d. aplankė VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudą.


Ekskursijos metu vaikai susipažino su prieglaudoje gyvenančiais gyvūnais, darbuotojų darbu bei patys prisidėjo prie gyvūnų gerovės socialine veikla bei įteikdami paramą reikalingais daiktais ir maistu. Apsilankymas vaikams suteikė daug šiltų emocijų, skatino suprasti, kaip svarbu yra rūpintis savo augintiniais.


Esate nedeklaravęs gyvenamosios vietos ir gaunate pensiją? Svarbi informacija jums!
2018-03-29Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar kartą atkreipia dėmesį, kad socialinio draudimo, šalpos ir valstybines pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki kovo mėn. pabaigos privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Senjorų dienos centro “Atgaiva” lankytojų dovana - nertos eglutės namuose slaugomiems asmenims
2017-12-21

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras  „Atgaiva“ antrus metus iš eilės, bendradarbiaujant su socialinių paslaugų namuose skyriaus integralią pagalbą teikiančiais darbuotojais, dalyvavo socialinėje nėrimo akcijoje. Dienos centro lankytojos, turėdamos tikslą pradžiuginti ir tuo pačiu pasveikinti namuose slaugomus asmenis su artėjančiomis šventėmis, šį kartą nunėrė jiems gražias, žaliaskares eglutes.


Esame labai dėkingi mūsų dienos centro lankytojoms už dalyvavimą šioje socialinėje akcijoje.

 


Senjorų dienos centras „Diemedis“ dalyvavo socialinėje mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“
2017-12-15

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojos antrus metus iš eilės dalyvavo socialinėje mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“, kurią inicijavo Aleksandro Gridino labdaros fondas, ji skirta nepasiturinčiose šeimose augantiems vaikams. Senjorės dovanojo 110 savo rankomis numegztų šiltų  mezginių  vaikams: šalikų, kojinių, pirštinių. Fondo atstovės Daiva Kuliešiūtė ir Inga Laurušonė nuoširdžiai padėkojo socialinės akcijos dalyvėms, įteikdamos senjorėms, dienos centrui padėkos raštus bei kalėdinius gerumo angelus. Nuoširdžiai dėkojame mieloms dienos centro lankytojoms už dalyvavimą socialinėje mezgimo akcijoje.    Senjorų dienos centre „Atgaiva“ Lietuvos floristų asociacijos vadovės Genovetos Zuokienės floristikos užsiėmimas
2017-12-14

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko floristikos užsiėmimas, kurį vedė Lietuvos floristų asociacijos vadovė Genoveta Zuokienė. Užsiėmime dalyvavę dienos centro lankytojai turėjo galimybę pagilinti savo žinias apie Kalėdinių dekoracijų kilmę, prasmę, tam tikras vyraujančias tradicijas, sužinojo kaip reikia paruošti gamtines medžiagas dekoracijoms gaminti, gavo naudingų puošybos patarimų ir įvairiausių idėjų kaip iš natūralių medžiagų pasigaminti gražius šventinius papuošimus. Įgiję vertingų žinių, senjorai pagamino šventines dekoracijas savo namams ir papuošė dienos centro patalpas.


Dėkojame G. Zuokienei už begalinį nuoširdumą, dosnumą medžiagomis, naudingus patarimus floristikos srityje ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.Organizuota Kalėdinė išvyka Antakalnio seniūnijos vaikams ir tėvams į prekybos centrą „Ozas“
2017-12-10

2017 m. gruodžio 11 d. organizuota Kalėdinė  išvyka Antakalnio seniūnijos vaikams ir tėvams į prekybos centrą „Ozas“. Renginio metu vaikai rašė laiškus Kalėdų seneliui, gamino sausainius Kalėdinėje kepyklėlėje, žiūrėjo 5D filmus.


Kepyklėlėje vaikams talkino linksmieji kiškiai, kurie mokė vaikus gaminti imbierinius sausainius. Vyko bendras kūrybinis darbas. Vaikai rinkosi formeles, patinkančios spalvos glajų ir dekoravo savo iškeptus sausainius spalvotais pabarstukais. Į gaminimo procesą įsitraukė visi, tiek vaikai, tiek mamos, tiek darbuotojos.

 

Dėkojame UAB „Vivasped“ už suteiktą vaikams galimybę pasižiūrėti jų pasirinktą 5D filmą, kuris sukėlė ypatingai daug džiugių emocijų ir nepamirštamų akimirkų. Po filmo vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais tarpusavyje ir su tėvais.

Vaikai dalyvavo edukacinėje šokolado gaminimo pamokoje „Pilies šokoladinėje“
2017-12-14

Šių metų gruodžio 11 d. Grigiškių seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai dalyvavo edukacinėje šokolado gaminimo pamokoje „Pilies šokoladinėje“. Vaikus pasitiko pats šokoladinės savininkas, šokolado meistras Algimantas Jablonskas. Meistras ne tik labai įdomiai  papasakojo apie šokolado gamybą, bet ir pademonstravo patį gamybos procesą. Vaikams buvo užduodami klausimai, organizuota loterija. Teisingai atsakiusiems, įteikti prizai. Taipogi vaikai savarankiškai gamino saldainius, kuriuos jie pasiėmė namo.


Atsisveikinant, buvo įteikti pažymėjimai, patvirtinantys, kad visi dalyviai nuo šiol yra gero šokolado ekspertai. Padėkoję už tokią „ saldžią“ šventę, vaikai aplankė Kalėdų eglę Katedros aikštėje.

 

Nuoširdžiai dėkojame gerb. Algimantui Jablonskui ir jo komandai, surengusiems vaikams gražią šventę, linkime sėkmės darant gerus darbus.

VAIKŲ DIENOS CENTRE “LABIRINTAI” VYKSTA TEATRO STUDIJOS UŽSIĖMIMAI
2017-12-01

Nuo spalio mėnesio Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centre „Labirintai“ vyksta teatro studijos “6 pojūčiai” užsiėmimai. Projektas patvirtintas ir įgyvendinamas bendradarbiaujant su Antakalniečių bendruomene ir aktore G. Kuodyte.


Užsiėmimų tikslas – stiprinti vaikų socialinius įgūdžius,
mokytis atpažinti savo ir kitų emocijas, gebėti įvardinti jų atsiradimo priežastis, taip pat – gebėti jas valdyti, skatinti užsiėmimo dalyvius kurti vystant asmeninę raišką, skatinti atsiverti, glaudžiau bendrauti ir bendradarbiauti, teatro, judesio ir muzikos pagalba mokytis išreikšti ir suprasti save bei supantį pasaulį.


Lapkričio 22 d. 20 dienos centro lankytojų, dalyvaujančių teatro studijos užsiėmimuose, vyko į ekskursiją autobusu po Vilniaus senamiestį ir apylinkes, apsilankė „Iliuzijų muziejuje“.  


Bendradarbiaujant su minėtais socialiniais partneriais, projektas bus tęsiamas iki metų pabaigos (esant galimybei ir kt. metais).


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kanklininkių koncertas
2017-11-30

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko Adventui skirtas koncertas, kurį dovanojo LMTA Liaudies instrumentų katedros lektorė Aistė Bružaitė bei studentės Aušrinė Ulinskaitė, Viktorija Gežaitė, Anė Lažauninkaitė (lekt. Aistės Bružaitės kanklių klasė bei lekt. Jolantos Babaliauskienės kamerinio ansamblio klasė) ir Greta Gelžinytė (lekt. Aistės Bružaitės kamerinio ansamblio klasė). Šie talentingi svečiai dalinosi gražia kanklių muzika, kuri kiekvieno susirinkusiojo širdį pripildė šilumos ir gerumo. Senjorai, besimėgaujant kanklių skambesiu, galėjo atsipalaiduoti ir nutolti nuo kasdienių rūpesčių. Po pasirodymo susirinkusieji vaišinosi sausainiais ir arbata, bendravo bei dalinosi nuoširdžiais įspūdžiais.

 

Dėkojame LMTA lekt. Aistei Bružaitei ir studentėms už skirtą mums laiką ir labai gražų bei įkvėpiantį pasirodymą.


PADĖKA
2017-11-27

BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja įmonės UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ kolektyvui už dovanotą paramą daiktais, kuri buvo išdalinta 102 socialinių paslaugų namuose gavėjams. Labdaros akcijos organizatorių ir dalyvių parodytas dėmesys, pasidalinimas gerumu ir atjauta sušildė socialinių paslaugų namuose gavėjų širdis, suteikė prasmės artėjant Šv. Kalėdoms.

 

Dėkojame už bendradarbiavimą, gražią tradiciją ir prasmingą iniciatyvą.


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis